Warlords Battlecry III download hry zdarma, zde si muzete zdarma stahnout plnou verzi hry v češtině a hrát multiplayer zdarma. stažení – 1 ke stazeni stazeni zdarma ke stazeni zdarma mp3 stazeni ke mp3 stazeni ke mp3 stazeni zdarma filmy stazeni filmy ke

nejnovější tipy

- Klávesou Pause Break označíte všechny jednotky nejblíže od středu obrazovky.Při označení můžete klávesu pause break použít jako přepínač jednotlivých jednotek v týmu.Například mám označeno hrdina a rudý mág. touto klavesou přepnete mezi hrdinou (konvertování) a mágem (kouzla)

- U většiny jednotek z kouzly lze používat skratky shift + f , shift + b , a , shift + p . k vykouzlení určitého kouzla všech jednotek stejného druhu.

-Klávesou back space okamžitě označíte svého hrdinu.

-Klávesou home přejdete okamžitě na začáteční pozici (pozice kde se objevíte po začátku hry)

- Jestli nechcete moc klikat na dělání jednotek stačí zaškrtnout. políčko nad frontou jednotek. po tomto upravení se po dokončení stavby jednotky automaticky tato jednotka zařadí na konec fronty. Jsou zde možné i kombinace jadnotek které se střídají.

-Klávesou + a klávesou - (pomlčka) můžete zrychlovat hru přímo při hraní tato funkce funguje pouze při solovem hraní WB III.

-Klávesou I otevřete inventář.

- Klávesou A mužete zautočit. Touto zkratkou můžete ničit i vlastní budovy a zaútočit na vlastní jednotky(útočení na vlastní jednotky nedává žádné požkození pouze jednotka vydává stejné pohyby jako když útočí.

- Klávesou F9 vytvoříte screenshot ze hry který se vám uloží do dokumentů/warlords battlecry III.(a pak mi je muzete posilat, ja je dam na stranku.

-Klávesou F12 pozastavíte hru.Tato funkce funguje pouze při solovem hraní WB III(bitka a kampan).

-Držením klávesy shift a pravým tlačítkem miši můžete vytvořit kompletní trasu jednotky , nebo celé skupiny. I se záhyby, oblouky nebo odbočkami.

- Skupina jednotek se zpomaluje podle té nejpomalejší. Změnu můžete udělat v nastavení ale jen nato aby se jednotky pohybovali všechny svou rychlostí.

 
Přidat.eu RSS TOPlist Alexa Rank Compete RankSeznam S-RankJyxoRank optimalizace PageRank.cz Přidat.eu záložku Nová stránka 2

Nová stránka 1

Vyhledávání
 


 

make cash